Biz Kimiz

Tarihçe

Firmamız 2006 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda hertürlü inşaat ve yapı malzemelerini temin ve tedarik ederek Türkiye’nin her yerine ve yurt dışına satışını organize eder. Platin Demir Beton Yapı İnşaat Taah. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti. sattığı bütün mamullerin kalite sertifikalarını ve kimyasal analiz belgelerini müşterilerine temin etmektedir.Sahip olduğu ticari beceri ve güçlü finansmanıyla sektörde güvenin simgesi olmuştur. Müşterilerine en kaliteli ürünleri en ekonomik şekilde sunmayı görev bilen ve bu konuda Türkiye çapında başarı kazanan firma, İskitlerde satış ve pazarlama binasının yanı sıra müşterilerine zengin çeşitlilikte ürün sunduğu depoları ve özel donanımlı tır ve kamyon filosuyla hizmet vermektedir. Müşteri memmuniyetini görev edinmiş personelimiz ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Vizyonumuz

İnşaat sektöründe, öz kaynakları ile uluslararası alanda hizmet veren, kalitenin başarı için şart olduğunu bilen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sektörün önde gelen firmaları arasında lider ve vazgeçilmez bir marka olmak.

Misyonumuz

Sektöründe çağdaş, istikrarlı, nitelikli, bölgesinde akla gelen isim olarak uluslararası kalite standartlarında inşaat, yapı ürünü ve hizmetleri üretmek, çevreye ve yasalara duyarlı, müşteri memnuniyetine odaklanarak yüksek kaliteli inşaat sektörünün gelişmesine katkı sağlamak.

Değerlerimiz

Güvenilirlik,
Yüksek sorumluluk duygusu,
Deneyim,
Kalite bilinci,
Sürekli gelişim inancı,
İş ahlakına bağlılık,
Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.